Uszkodzony nerw biegnący przez pachwinę w 10. tygodniu ciąży

witam jestem obecnie w 10 tyg ciąży kiedy biłam w pierwszym tygodniu ciąży licząć od zapłodnienia,miałam uszkodzony nerw biegnący przez pachwinę az do nogi..dostałam 3 razy zastrzyk blokadę i ból ustąpił. Ale teraz znowu się pojawił i martwię się czy mogę dostać taki zastrzyk. Byłam u lekarza prywatnie i powiedział ze zastrzykjest bezpieczny dla płodu,ale ja i tak nie jestem pewna. Proszę o szybką odpowiedz:( pozdrawiam Monika

Witaminy w ciąży

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, w tej sytuacji należy przede wszystkim zastosować się do zaleceń lekarza, który może Panią zbadać i ma pełny opis stanu klinicznego. Bez informacji nt. stosowanej substancji nie można określić jej ew. wpływu na płód.