Utrata przytomności, duszności i powiększone węzły chłonne u 18-latki

Mam problem ponieważ od kilku miesięcy ciagle mam nowe objawy zaczęło sie do utraty przytomności podczas lekcji wf po dużym wysiłku mam wciąż szukaj przyczyny ale do tego doszły duszności...tarczyca nie stwierdzono ! Pozniej totalne osłabienie i wylądowałam w szpitalu...zawroty głowy bóle w skroniach , a teraz pojawiła sie plama pod kolanem byłam u dermatologa i powiedział ze nic złego ale lepiej to wyciąć i sie upewnić a teraz zauważyłam powiekszone wezly chlonne pachwiny i utrata wagi 4-5 kg

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy niespecyficzne, dość niepokojące, wymagana dalsza diagnostyka, badania obrazowe i być może w kierunku chorób zakaźnych, boreliozy.