Utrata świadomości po wypiciu alkoholu

Witam mam problem od pól roku juz 3razy po wypiciu 8-10kiliszkow wódki straciłam świadomość nic nie pamiętam i nie kontroluje nic. Dlaczego tak się dzieje.

Ilośc porażająca. Zamiast zastanawiac się dlaczego traci Pani świadomośc należy zastanowic sie nad leczeniem, zwłaszcza że nie ma Pani świadomości picia nadmiernej ilości alkoholu.