Utrata wagi, nadmierna potliwość, złe samopoczucie - co to może być?

Mój mąż , bardzo często w nocy silnie się poci do tego stopnia, że poduszka, kołdra oraz pidżama na nim są mokre, jakby ktoś oblał go wodą. Zapach potu jest nie do wytrzymania. Poza tym mąż mój chudnie, przy wzroście 177 waży już 64 kg, często skarży się na ból w klatce lub pod łopatka - jestem bardzo zaniepokojona ponieważ wysyłam go do lekarza a lekarz nie wiem z jakiej przyczyny, nie bierze się za dokładną analizę tylko stwierdza, że to może być osłabienie spowodowane pogodą itd. Mąż dostaje antybiotyki (zupełnie nie wiem po co?) i na tym kończy się terapia a objawy jakie opisałam wyżej są nadal. Boję się, że może to być przyczyna jakiejś choroby, która coraz bardziej się rozwija. Proszę o pomoc

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Objawy, jakie Pani opisuje mogą być wynikiem rożnych chorób, takich jak np. nadczynność tarczycy, choroby nerek, wątroby lub nowotwory (także białaczka). Niepokojąca jest szybka utrata masy ciała i myślę, że należałoby to zweryfikować. Niestety przez internet diagnozy postawić się nie da. Do tego konieczne jest zbadanie pacjenta i możliwość wyczerpującej rozmowy.
Jeżeli nie ufają Państwo lekarzowi, który dotychczas zajmował się mężem, radzę konsultację u kogoś innego, być może konieczna będzie diagnostyka w ramach oddziału szpitalnego.

Pozdrawiam serdecznie