Utrata wagi po soku z grapefruita

Bardzo zeszczuplałam.Piję od 4 miesięcy sok z grejfruta.Czy to faktycznie ma aż takie właściwości?Po za tym nie mam innych dolegliwości.

Witam serdecznie,

z pewnością od picia soku z grejpfruta bez zmiany pozostałych nawyków żywieniowych waga w znaczący sposób nie spadnie. Proszę wykonać badania tarczycy i podstawową morfologie, aby wykluczyć inne przyczyny chudnięcia.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk