Jak radzić sobie z lekką nadwagą?

Witam mam 30 lat i lekka nadwagę ale jak dla mnie jest uciążliwa,przy wzroscie 160 mam 67 kg grybe uda i wielki brzych czyli typ jabłka. Stosowałam już wiele diet ale żadna mi nieodpowiadala lub wracalam do poprzedniej wagi. Wgre wchodzą takrze pieniądze ponieważ nie stac mnie na drogie rzeczy musza byc przeciętne

Witam Panią,

Dieta wcale nie musi być droga, wcale nie musimy robić zakupów w sklepach ekologicznych a sięgać jedynie po produkty zdrowe, jak najbardziej naturalne i jak najmniej przetworzone. Powinna Pani czytać etykiety i dokonywać właściwych wyborów. Należy wybierać produkt i jak najkrótszym składzie bez dodatkowej chemii. Wprowadzi Pani regularność posiłków, unika żywności bogatej w cukry proste i tłuszcze nasycone.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam Panią,

Dieta wcale nie musi być droga, wcale nie musimy robić zakupów w sklepach ekologicznych a sięgać jedynie po produkty zdrowe, jak najbardziej naturalne i jak najmniej przetworzone. Powinna Pani czytać etykiety i dokonywać właściwych wyborów. Należy wybierać produkt i jak najkrótszym składzie bez dodatkowej chemii. Wprowadzi Pani regularność posiłków, unika żywności bogatej w cukry proste i tłuszcze nasycone.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk