Utrwalony rumień na twarzy

Witam, mam taki problem z rumieniem na twarzy. Jest on w kształcie motyla i zdązył sie utrwalic. Miałem badania na przeciwciala ale nic nie wykazały. Rumieniowi towazyszy kołatanie serca, które równiez zbadałem i lekarze powiedzili, że jest wszystko w normie. No to udalem sie do dermatologa na 3 zabiegi ipl, widac było poprawe ale nie na dlugo, ponadto wydaje mi się że rumień moze i zbledł, ale ten trwały rumien powiekszył swoj zasięg. pojawia sie nawet przy delikatnym stresie wysilku smiechu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.