Utrzymywanie ciąży po 3 latach odchudzania

Witam! Przez 2,5-3 lata odchudzałam się. Wpadłam w anoreksję. Cały czas byłam na lekach horm. - tabletki anty oraz Euthyrox na Hashimoto. Okres występował zawsze przy tabletkach placebo. 3 lata temu udało mi się wyjść z tego. Jem normalnie i zdrowo, dzięki wsparciu bliskiej osoby i własnej sile udało mi się pokonać anoreksję. Chciałabym niedługo zacząć starać się o dziecko. Czy możliwe że jestem bezpłodna/nie utrzymam ciąży? Nie wiem jak to wygląda, jeśli brało się tabletki i okres był.

Obok sfery hormonalnej, cielesnej ważna jest również ta psychiczna. Proszę nie dodawać sobie stresu czy lęków myśleniem, że coś się nie uda. Z drugiej strony proszę też nie nakładać na siebie presji, bo to też może utrudnić zajście w ciążę. Pozdrawiam