Uwidoczniono ognisko miernie podwyzszonego gromadzenia znacznika w rzucie rzepki
w badaniu scyntograficznym całego ciała oraz SPECT/CT miednicy uwidoczniono ognisko miernie podwyzszonego gromadzenia znacznika w rzucie rzepki lewej o charakterze najpewniej łagodnym.innych podejrzanych ognisk gromadzenia znacznika w rzucie koscca nie uidocznionio czy to dobry wynik?prosze o odpowiedz

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Jest to wynik sugerujący ognisko zapalne lub uszkodzenie tkanek w okolicy rzepki lewej.