Uwidoczniono pojedyncze ognisko wzmożonego gromadzenia znacznika w rzucie prawobocznej części członu

witam. moja mama od ponad roku "leczy się" na raka szyjki macicy stopnia II. przeszła operacje usunięcia macicy, radio i chemioterapie. Wyniki TK i markerów miała zawsze w normie (ostanie badanie sprzed ok. miesiąca. Jedynie miała niski poziom białych krwinek i ból kręgosłupa. wczoraj dostaliśmy wynik scyntografii kości cyt. "w projekcji ap i pa uwidoczniono pojedyńcze ognisko wzmożonego gromadzenia znacznika w rzucie prawobocznej części członu kręgu l3" Jakie jest prawdopodobieństwo przerzutu?

Zmiana ta może być ogniskiem przerzutowym, jednak należy zgłosić się do lekarza kierującego na badanie aby znając wszystkie dane mógł podjąć właściwe decyzje.