Uwypuklenie po lewej stronie szyi

Dzień Dobry, mam 51 lat,po lewej stronie szyi, na pasie barkowym wyszło mi uwypuklenie, myślałam, że jest to związane z tarczycą, ale USG wyszło poprawne, z badań hormonów tarczycy też nic nie wynika. Smarowanie maścią Mobilat nic nie dało. Tę zmianę mam już od grudnia poprzedniego roku, być może wyszło to na skutek jednorazowego podniesienia bagażu. Lekarze nie wiedzą co mi jest. Boję się, że mi to urośnie. Nie wiem do jakiego lekarza mam się udać i jakie badania wykonać.

Proszę jeszcze w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem. W razie wątpliwości można np. wykonać badanie tomograficzne tej okolicy ciała, gdzie znajduje się guz.