Uzależnienie od masturbacji i brak wytrysku podczas kolejnego orgazmu

Witam. Mam 18 lat, masturbuję się regularnie od około 8-9 roku życia. Podczas pierwszego orgazmu wszystko jest jak należy. Po drugim (i każdym następnym) nie ma wytrysku spermy, a penis niemal natychmiast opada. Czy brak spermy w drugim i następnych orgazmach jest oznaką zaburzenia? Czy penis powinien tak szybko oadać?

Nie należy przesadzać z ilością masturbacji, tak raz po razie...
Widać, organizm daje sygnały, że warto trochę zwolnić...
Pozdrawiam. JW