Uzależnienie od pornografii i problemy ze wzwodem

Witam , mam 25 lat i oststnio stwierdziłem że jestem uzależniony od porno. Miesiąc wczesniej moja partnerka mnie zdradziła , lecz po tym zdarzeniu nadal miałem wzwód na jej widok , ale zacząłem jeszcze intensywniej oglądać porno i masturbować się . Teraz mam problemy ze wzwodem , nawet przy porno , jest chwilowy . Z tąd moje pytanie . Czy moje libido powstanie , i czy podczas odwyku od porno mogę próbować współrzyć zmoją partnerką ?

Witam, podczas odwyku od porno jak najbardziej może Pan współżyć z partnerką, Jeżeli problemy ze wzwodem, podczas normalnego współżycia będą utrzymywały się po około 3 miesiącach konieczna wydaje mi się konsultacja seksuologiczna.Pozdrawiam