Uzależnienie od Zolpidemu oraz zaburzenia pozapiramidowe

Jestem studentem, bardzo uzależniony od zolpidemu, mam zaburzenia pozapiramidowe od 2 lat, chorobę Hashimoto i parę innych problemów...jestem w tragicznym stanie....szkam dobrego szpitala/ośrodka, b. interesują mnie prywatne, mające umowę na NFZ...ponadto słyszałem, że gdzies koło warszawy jest odstawianie w znieczuleniu - intersuje mnie to, ponieważ mam potworne bóle ( mam stwierdz. neuropatię i neuropat. bóle osrodkowe) - gdzie znaleźć pomoc?jakie leki pomagają na bóle ośrodkowe neuropat?

Konsultacja psychiatryczna pomogłaby w ustaleniu możliwości zastosowania leków regulujących zaburzenia snu,ale innych niż zolpidem i powolne odstawienie zolpidemu.Może jest potrzeba zastosowania leków antydepresyjnych,to wymaga dokładnej oceny specjalisty .