Używałam wibratora rodziców - czy mogę być w ciąży z własnym ojcem?

Witam!
Więc zacznę od tego, że chciałabym otrzymać pewną odpowiedź, więc opowiem od początku najdokładniej jak się da. Kiedyś znalazłam u moich rodziców w sypialni zawinięty w majtki włożony do szuflady wibrator. No i wiem, że to było bardzo głupie, ale jakiś czas temu wyjęłam go i masturbowałam się nim, ale przez majtki dotykając. Sama nie wiem dlaczego to zrobiłam, bo od razu, kiedy skończyłam przeraziłam się, że na wibratorze mogły zostać plemniki i zaszłam w ciążę z własnym ojcem. Rodzice ostatni raz mogli go używać około 2 dni temu, czy to więc możliwe, że plemniki na wibratorze mogły przetrwać około 2 dni w takich warunkach, zawinięte w materiał zamknięte w szufladzie? Dodam, że wibrator był całkowicie suchy i na ogół czysty.

Bardzo proszę o odpowiedź, jestem przerażona.

Witam serdecznie!

Ryzyko ciąży w opisanym przypadku jest zerowe. Przeżywalność plemników w niesprzyjających warunkach (niska temperatura, suche środowisko) jest znikoma, bo kilkunastominutowa.

Dodatkowo należy podkreślić, że szansa na pozostawienie plemników na wibratorze jest niewielkie, o ile w ogóle istnieje. Przedmiot ten zwykle bowiem używany jest przez kobiety.

W przyszłości proszę pamiętać, że tego typu przedmioty są rzeczami osobistymi i nie należy ich pożyczać. W wyjątkowych przypadkach należy zadbać o dezynfekcję.

Pozdrawiam