W jaki sposób leczyć bolesną łechtaczkę?

Dzień dobry. Od lat mam problem z bolącą łechtaczką. Problem nasila się podczas noszenia ciasnych spodni i pieszczot. Niestety mój seks jest przez to zupełnie niesatysfakcjonujący. Nigdy nie miałam orgazmu. Byłam u wielu lekarzy, ale żaden z nich mi nie uwierzył. Seksuolog wykluczył przyczyny psychiczne. Co to może być?

Dzień dobry!

Czy konsultowała się Pani z ginekologiem seksuologiem? Jakiego rodzaju badania diagnostyczne były wykonywane?

Pozdrawiam!