Dlaczego nigdy nie osiągnęłam orgazmu?

mam pytanie bo bardzo ciezko mi dojsc do orgazmu kocham swojego meza co moze byc przyczyna tego najpierw musi byc gra wstepna a potem stosunek nigdy nie miałam podczas stosunku

Dzień dobry!

Pochwa jest znacząco mniej unerwiona niż łechtaczka, stąd oczekiwanie orgazmu wyłącznie na skutek penetracji pochwy dla wielu kobiet kończy się "rozczarowaniem". Czy doświadcza Pani orgazmów podczas innych rodzajów pieszczot lub masturbacji?

Pozdrawiam!