W jaki sposób leczyć przewlekłe chroniczne zapalenie błony śluzówki żołądka?

Przewlekłe chroniczne zapalenie błony śluzówki zoładka i H.pylory dodatni Otrzymalam antybiotyki Controloc Amotaks Metranidozal Kuracja trwała 5 dni Po kuracji antybiotykami otrzymałam Dexilant 30ml Czy to leczenie ktore odbyłam jest prawidłowe ? MAM CIAGLY problem z padkiem ferrytyny 3.4 norma to 20 .150ng/ml Czy to moze byc powodem zle dobranego leczenia? Wykryto umnie gliste lucka jestem po dwoch opakowaniach vermox a ferrytyna ciagle spada Prosze o pomoc i dalsze wskazowki leczenia

- antybiotykoterapia powinna trwać 10 dni, inne leki jak do tej pory
- niski poziom ferrytyny może być związany z występowaniem u Pani glisty ludzkiej, trzeba ją doszczętnie usunąć, aby wyniki poprawiły się