W jaki sposób mogę powrócić do wydalania prawidłowych stolców?

Witam, od jakiegoś czasu wydalam nie prawidłowy stolec, w kilkunastu kawałkach. Nie czuje bólu przy tym. Dodam, że czasami mam kolkowe boczne bóle brzucha. W jaki sposób mogę powrócić do wydalania prawidłowych stolców? Co to oznacza? Będę wdzięczna za konsultacje.

Magdalena StusiĹska

Najprawdopodobniej stolec jest skutkiem złej diety- proszę spoóbować wprowadzić do diety więcej błonnika i warzyw. Powinno pomóc.