W jaki sposób pozbyć się przykrego zapachu z pachwin?

  Witam. Otóż zauważyłem (właściwie wyczułem), że od jakiegoś miesiąca pojawił się przykry zapach w okolicach krocza. Zapach powracał chwilę po dokładnym umyciu. Kupiłem w aptece maść i od tygodnia stosuję 2-3 razy dziennie. Żadnych innych objawów nie mam, oprócz tego zapachu, który jest uciążliwy. Czy samo stosowanie maści wystarczy i przez jaki okres muszę jej używać, żeby poskutkowała? Czy konieczna jest wizyta u lekarza? Z góry dziękuję za odpowiedź.
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć czy stosowane obecnie leczenie pomoże.
Najpierw konieczna jest wizyta u lekarza, na przykład rodzinnego. Lekarz po zbadaniu stawia rozpoznanie i na jego podstawie włączane jest leczenie. W zależności od przyczyny stosuje się różne leki.

Jeżeli przyczyną Pana dolegliwości jest infekcja grzybicza można spodziewać się poprawy. Jeżeli przyczyna dolegliwości jest inna ( na przykład infekcja innymi drobnoustrojami) stosowane leczenie nie pomoże.
Zachęcam do wizyty u lekarza.

Pozdrawiam.