W jaki sposób przedłużyć wzwód?

Mam pytanie. Co zrobić, aby moja partnerka cieszyła się z mojego penisa tzn. abym był w stanie ciągłej erekcji? Bo ostatnia noc była dla mnie koszmarem, nie wywiązałem się należycie. Może są jakieś lekarstwa pomagające trzymać penisa w zwodzie. Może jakaś pomoc lekarza. Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam
ponad rok temu

Witam!
Niestety nie rozumiem co to znaczy, że "nie wywiązałeś się należycie". Wcześniej wspomniałeś o potrzebie posiadania członka w ciągłej erekcji, więc domyślam się, że to, iż Twój penis po pewnym czasie zwiotczał, uważasz za problem.
Ważne jest oczywiście po jakim czasie to nastąpiło, ale z Twojego listu wnioskuję, że masz dość wygórowane oczekiwania.
Niemożliwe jest, aby przez całą noc penis był we zwodzie.
Jeżeli twoja partnerka ma takie oczekiwania, to powinniście porozmawiać na ten temat, abyś nie odczuwał więcej presji z jej strony pod czas kontaktów seksualnych.

Serdecznie pozdrawiam,
Magdalena Boniuk