W jaki sposób szybko wydalić amfetaminę z organizmu?

Dzień dobry, Jak najszybciej wydalić amfetaminę z organizmu? Zależy mi na szybkim efekcie pozbycia się z organizmu amfetaminy, tak aby żadne badania jej nie wykazało. Może istnieją jakeiś domowe sposoby na pozbycie się amfetaminy z organizmu? A może jakieś leki, nie mam pojęcia jak tego można się pozbyć z organizmu. Proszę o pomoc waliłem wczoraj a ostatni raz przed wczorajszym dniem był 3 tygodnie temu pomocy!! Czy można coś z tym zrobić, aby wydalić amfetaminę? Czy należy po prostu poczekać? Może jakaś transfuzja krwi załatwiłaby sprawę, albo płukanie żołądka. Sam już nie wiem. Wiem jedno, muszę się szybko pozbyć amfetaminy z organizmu. Proszę o pomoc.

Witam
A czemu jest to tak Panu szybko potrzebne? najlepsze testy wykrywające narkotyki wykryją nawet to jak Pan brał w ciągu ostatnie pól roku. Wystarczy zbadać włosy na obecność narkotyków, pewnie Pan nie wie ale to co używamy odkłada się w naszych włosach i skórze więc niestety nie da się zataić że się brało
W samej amfetaminie jest mnóstwo chemicznego syfu który powoduje że inaczej wyglądają też Pana wyniki krwi.
pozdrawiam
Anna Suligowska

Witam. O tym trzeba było myśleć wcześniej. Jeśli jest Pan chętny do brania, to Pan wie, skutkiem brania są określone konsekwencje. Powinien Pan dojrzeć do tej wiedzy. Radzę jak najszybciej zgłosić się ośrodka, w którym zacznie Pan walczyć o jakość swojego życia i będzie miał szansę wyleczyć się z uzależnienia. Jeśli ma Pan za dużo pieniędzy, skoro kupuje narkotyki, to warto oddać je dzieciom na obiady w świetlicach środowiskowych. Może tez Pan popracować w wolontariacie w takich świetlicach, domach dziecka, w hospicjach czy schroniskach dla psów, zbierze Pan wtedy interesujące doświadczenia, które zagwarantują niesamowite emocje, i niesamowity odlot. Odwagi

Pytanie czemu potrzebuje Pan zażywać amfetaminę? I czy chęć jej szybkiego pozbycia się z organizmu nie jest sygnałem negatywnych konsekwencji jej zażywania, a co za tym idzie potrzebą zaprzestania brania? Warto pomyśleć o terapii i nauczeniu się bardziej adaptacyjnych metod radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, zamiast radzenia sobie z negatywnymi konsekwencjami uzależnienia.

Amfetaminy najlepiej nie wprowadzać do organizmu.
Zwykle nie ma pewności, czy to tylko amfetamina, czy też inne psychotoksyczne i kardiotoksyczne związki chemiczne.
Oddziały toksykologii dysponują metodami przyspieszenia eliminacji trucizn z organizmu.
Przyjmowanie większej ilości płynów podczas intoksykacji zmniejsza ryzyko zaburzeń wodno-elekktrolitowych.
Kryminalistyczne metody umożliwiają wykrycie śladów trucizn nawet szereg miesięcy po zażyciu.
Są to drogie metody, więc są używane ze specjalnych wskazań.
Zachęcam do życia w trzeźwości od psychotoksyn, środki odurzające to jedna wielka pułapka...
Pozdrawiam.