W jaki sposób ustabilizować poziom żelaza?

Mam problem z ustabilizowaniem zelaza ciagle mi spada.mam przepisane leki ale poprawiaja krew i zelazo na jakis czas ale po zakonczeniu leczenia po jakims czasie krew i zelazo znowu spada i tak kilka lat sie ciagnie.Co może byc powodem ze nie idzie ustabilizowac krew i zelazo.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy rozszerzyć diagnostykę. Wskazana jest wizyta u specjalisty hematologa. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.