W jakim odstępie przyjmować przepisane leki?

Witam , choruje na autoimmunologiczne zapalenie tarczycy oraz na przewlekłe zapalenie żąłądka spowodowane żółcią.Zażywam Eutyrox 50 (w związku z tarczycą - przepisane przez endokrynologa), Proursan 250 i Debretin - przepisany przez gastrologa w związku z wolną prestyliką jelit ( są tzw leniwe ) i żółć na ścianach żąłądka. Vigantol i Debutir przepisane przez immunologa w związku ze słabą odpornością i też po zażywaniu antybiotyków ( ma zamiar odbudować florę jelitową i też wspomóc proces wchłaniania i trawienia - spadek masy o 8 kg) Moje pytanie czy te tabletki nie kolidują ze sobą ? w jakim odstępie je zażywać ? Używam też na odbudowę masy ( obecnie 64 kg - rok temu 72 kg) Olimp Whey Protein Complex 2 x porcja przed ćwiczeniami. Proszę o odpowiedź czy wszystko jest dobrze czy jednak muszę z czegoś zrezygnować a może trzymać się odstępów czasowych. Z góry bardzo bardzo bardzo dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

napewno zrezygnowałbym z olimp powyżej wymieniony i zastąpił go odpowiednią dietą. proponuje udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania z krwi.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.