W jakim przypadku dziąsło jest rozcinane?

a w jakim przypadku dziąsło jest rozcinane? jeżeli korzen wrósł się i go nie widać tak?

Korzeń nigdzie nie wrasta najwyżej zarosła go błona śluzowa , wtedy trzeba naciąć dziąslo ,żeby uwidocznićkorzeń , niczym to nie grozi , nic Pani nie czuje a do tego się lepiej goi.

Dziąsło może wymagać nacięcia w przypadku zarośnięcia złamanego/pozostawionego korzenia, celem jego ekstrakcji pod kontrolą wzroku. Nie jest to bardzo skomplikowany zabieg i odbywa się w znieczuleniu.

pozdarwiam serdecznie