W jakim wieku kończy się wzrost kości długich, kręgosłupa i kości czaszki u obu płci?

Szanowni Panstwo! Moje pytanie brzmi: W jakim wieku konczy sie wzrost kosci dlugich, kregoslupa i kosci czaszki u obu plci. Przepraszam za brak polskich znakow.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zakończenie rozwoju kości przebiega indywidualnie i jest zależne od wielu czynników. W kwestiach spornych należy wykonać badanie RTG.