W którym dniu cyklu można mieć laparoskopię?

witam interesuje mnie w ktorym dniu cyklu mozna miec laparoskopie? poniewaz bylam u ginekolga i obliczyl ze moge miec 22 czerwca ale zaklladajac ze miesiaczka bedzie 13 ale niestety dosatalam 3:( czy bedzie to jakis problem? bardzo prosze o odpowiedz i dziekuje

Witam. Jeśli podczas zabiegu nie będzie znajdowała się Pani w trakcie krwawienia miesięcznego wydaje się, że zabieg będzie mógł odbyć się w wyznaczonym terminie. Myślę jednak że warto skontaktować się z lekarzem prowadzącym (choćby telefonicznie) i ustalić to w sposób jednoznaczny.