Wada serca ASDII u 5-letniej córki

witam serdecznie moja 5 letnia corka ma wade serca ASDII. Niewielkie TI,RR w RV z fali TI 27mm HG. Niewielki tętniak przegrody miedzy przedsionkowej z dwoma szczelinowatymi przeciekami z LA do RA . Jak mam postepować z taka wadą? I czy mam zrobić dodatkowe wyniki i jakie? boje się o nia.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza kardiologa dziecięcego, sądzę, że konieczna jest konsultacja kardiochirurgiczna. Po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.