Wada wzroku i stosowanie soczewek

Witam Mam wadę wzroku - 6,5 ostatnio chodzę w soczewkach - 6 wszystko jest k ale w soczewkach widzę wszystko większe niż w okularach wiem że jest to spowodowane ze soczewka jest bliżej oka ale proszę powiedzieć która wielkość jest normalna (rzeczywista)w okularach czy w soczewkach

Witam. żadna. Ma Pan wadę. Pana mózg przetwarza obraz jaki do niego dociera. A rzeczywistość można zmierzyć. Obrazy jakie Pan widzi obojetnie w czym są tylko obrazami.Jak się Pan przejrzy w łyżce to jest Pan do góry nogami. Czy to jest rzeczywiste? Proszę pytać fizyka. Pozdrawiam