Wątroba gruboziarnista o konfiguracji marskiej z przerostem lewego płata
Witam. Tydzień temu miałem robione usg kontrolne . A jest nastepujace . Wątroba gruboziarnista o konfiguracji marskiej z przerostem lewego płata i płata ogoniastego. Śledziona usunięta. Trzustka jednorodna nieco atroficzna. PŻ usunięty. Drogi żółciowe prawidlowe. Nerki prawidłowej budowie ,bez kamicy. Wolnego plynu w jamie brzusznej nie stwierdzam. Pytanie mam takie w jakim stopniu moge miec uszczerbek na zdrowiu i czy stan mojego zdrowia jest bardzo uszkodzony. Bardzo prosze odp dziekuje

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Nie da się tego ocenić na podstawie samego USG. Proszę się zgłosić z wynikiem badania i tym pytaniem do lekarza, który zlecił wykonanie kontrolnego (z jakiej przyczyny?) USG j.brzusznej.