Wątroba niepowiększona, w płacie hiperechogenicznym lity obszar
Witam .Zrobilam usg jamy brzusznej i wyszło mi Wątroba nie powiekszona w jej placie lewym hiperechogeniczny lity obszar wielkosci 33mm.Co to może być??Proszę o odpowiedż.dostalam skierowanie na tmografie, ale terminy sa na czerwiec.Czy mogę czekac tyle??

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Sugeruję udać się do chirurga. Warto postarać się o przyspieszenie badania.