Wczesna ciąża a suplementy diety

Witam, Wczoraj bylam u ginekologa okazalo sie ze jestem w bardzo wczesnej ciazy ponadto boli mnie podbrzusze jak przy okresie czy to jest niebezpieczne? dostalam luteine dopochwowo czy oprocz tego moge brac jakies witaminy dla kobiet w ciazy? dodam ze rok temu stracilam ciaze w 8 tyg itez przy tym bardzo bolal mnie brzuch

Najlepiej będzie od razu włączyć suplementację witaminowo-mineralną dla kobiet w ciąży. Dobrymi preparatami jest Femibion lub Feminatal czy Falvit dla kobiet ciężarnych. Gdyby nie decydowała się Pani na preparat złożony powinna Pani co najmniej zażywać kwas foliowy.