Wczesna menopauza i stosowanie leków

witam w wieku 38 lat zaczełam przechodzić menoepauzę szukam na własną rękę-lekarz rodzinny kazał mi iśc do psychologa.stwierdzono menopauzę po roku-od grudnia nie mam okresu-jakieś 10 dni temu brałam luteine dopochwowo i o dziwo dostałam dziś-ale ginekolog skierowała mnie na łyżeczkowanie dopiero wtedy włączy mi htz czy to konieczne mam 40 lat-inny lekarz chciał mi włączyć antykoncepcję,ale nie miałam miesiączki i nie mogłam zacząć przyjmować-co mam robić bo już się pogubiłam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego I kierującego na zabieg wylyzeczkowania.