Wczesne i szybkie zasypianie u 33-latka

Mój mąż zasypia w 3 sekundy wieczorem. Ma 33lata 198cm i waży 100kg. Pracuje fizycznie i umysłowo, mamy własną firmę.zakładamy ogrody,ale zasypianie o 20 w sobotę przed telewizorem w tym wieku nie jest dla mnie normalne.Kardiologicznie jest zdrowy, ponieważ w rodzinie były przypadki wad serca jest przebadany. Jest nerwowy, nie pali, ale nie dba o to co je, zjada słoik majonezu przez tydzień, je głównie mięso i białe pieczywo, pije dużo kawy. Wstaje o 6-6.30, ale zasypia najpóźniej 21.30.

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zespołu bezdechu sennego. Sugeruję konsultacje pulmonologiczną.