Wczesne orgazmy u 18-latka

Witam. Moim problemem jest to,ze za wcześnie dochodzę,przez co moja dziewczyną nie może. Kiedyś robiliśmy to parę razy w tygodniu i nie było z tym problemu, a teraz widzimy się raz.na dwa tygodnie i w 5 min kończę... zależy to też od pozycji- na misjonarza nie ma żadnych problemów,tak jak nie ma.kiedy jest prezerwatywa. Problem w tym, ze w prezerwatywie jest jej jeszcze gorzej. A bez prezerwatywy,tak jak mówiłem. Co by mogło mi pomóc?

Dzień dobry.

Pana opis mógłby wskazywać na problem ze zbyt wczesnym wytryskiem, gdyby do współżycia z dziewczyną dochodziło regularnie, czyli tak, jak Pan opisuje - parę razy w tygodniu. Opisana więc "dolegliwość" nie jest nieprawidłowością, którą należałoby jakoś leczyć, ponieważ powinna samoistnie ustąpić w momencie, gdy współżycie będzie częstsze i regularniejsze. Jak Pan więc zapewne sam już rozumie - nie ma powodu do niepokoju.
Niekiedy pary "rozwiązują" powyższy dylemat w taki sposób, że szybko doprowadzają do pierwszego wytrysku - przeznaczając go niejako "na straty", po to, by po pewnym czasie (czasami po kilkunastu minutach, a czasami - niestety - po kilku godzinach) móc cieszyć się dłuższym czasem trwania współżycia.

Pozdrawiam.

Jest ogromne zróżnicowanie prezerwatyw. Powinniście spróbować takich które są delikatniejsze. Partnerkę można też doprowadzić do orgazmu innymi sposobami niż stosunek. Może powinniście wydłużyć grę wstępną i ją urozmaicić.
Pozdrawiam.