Wędrujące węzły chłonne u 22-latki

Witam. Otóż znalazłam guzek w dość nie typowym miejscu - pod łopatką. Badanie usg wykazało drugi - troszkę niżej oraz po drugiej stronie ciała kolejny. Nieunerwiony, nieunaczyniony, twardy, przesuwa się. Biopsja wykazała : komórki węzła chłonnego. Aktualnie czekam na badanie hist- pat. Ostatnio znalazłam dwa kolejne na karku. Są to prawdopodobnie wędrujące węzły chłonne. Jednak nikt prawie nic o nich nie wie z moich lekarzy. Stąd moje pytanie, skąd one się biorą? Jaką chorobę mogą "zwiastować"?

Nie jestem w stanie postawić diagnozy , a tym bardziej sugerować leczenia na odleglość! Proponuję pozostawać pod opieką lekarza , który oceni prawidlowo obraz hist-pat. i skieruje do odpowiedniego specjalisty! zż