Wegetarianizm a zaburzenia pamięci

Mam 35lat i okropny problem z pamięcią.Idę do sklepu pod blokiem po dwie rzeczy i jednej nie pamiętam...... rozmawiam z kimś z 10min muszę mocno się zastanowić o czym rozmawiałam..... Czy to może mieć wpływ to że od 3lat przestałam jeść mięso? W tym czasie urodziłam dwoje dzieci...moze to też ma wpływ?

Ani zrównoważona dieta bezmięsna ani porody nie powinny być przyczyną zaburzeń pamięci. W takiej sytuacji wskazane jest dokładne badanie lekarskie, najprawdopodobniej z badaniami dodatkowymi, najczęściej laboratoryjnymi. Proponuję w pierwszej kolejności zgłosić się do swojego lekarza pierwszego kontaktu, w celu oceny ogólnego stanu zdrowia (i wykonania najważniejszych badań laboratoryjnych), a następnie - w razie niewykrycia źródeł problemu - wspólnie z nim może Pani ustalić dalsze postępowanie specjalistyczne.
Pozdrawiam
Paweł Brudkiewicz