Weryfikacja wyników badań po wycięciu guzka z piersi

Proszę o weryfikację wyników badań po wycięciu guzka z piersi lewej. Rozpoznanie anatomopatoligoczne: Węzeł chłonny o częściowo zatartej strukturze. Zatoki szerokie. Zwiększona ilość drobnych naczyń krwionośnych typu postcapillary venules

Ten wynik nic mi nie mówi oprócz tego,że nie wykryto tam komórek nowotworowych! PROSZĘ SZCZEGÓŁOWO OMÓWIĆ TEN WYNIK Z LEKARZEM ZLECAJĄCYM / WYKONUJĄCYM BADANIE ! zż