Wiarygodność testu ciążowego podczas plamienia a hiperprolaktynemia

Wiarygodność testu ciążowego podczas plamienia a hiperprolaktynemia? Od 6 miesięcy brałam bromergon i luteinę,aby mieć okres. To jest pierwszy cykl bez luteiny na wywołanie, zamiast krwawienia od 3 dni jest delikatne brązowe plamienie. W 3 dniu plamienia a zarazem 11 dniu po pettingu zrobiłam test ciążowy - negatywny. Czy można uznać za wiarygodny, a plamienie za skutek nie zazywania luteiny?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć