Widoczna grdyka u kobiety

Witam, jestem kobietą mam 20 lat i mam widoczne na szyi tzw. Jabłko adama. Miesiączki mam regularne, rok temu urodziłam dziecko i nie mam problemów z nadmiernym owłosieniem czy tarczycą. Wiem, że jabłko adama to cecha płciowa męska dlatego mnie to martwi. Czy jest możliwe, że podczas dojrzewania miałam nadmiar męskich hormonów płciowych? Dodam, że jestem dość szczupła, mam wcięcie w talii, ale bardzo mały biust i wąskie pośladki. Czy powinnam się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udąc się do lekarza laryngologa, po badaniu b ędzie mozna coś więcej powiedziec