Widoczna żyła na wierzchniej stronie nogi

Witam mam pytanie na nodze od kolana w strone uda po wierzchniej stronie pojawiła mi sie żyła długości 15 cm i mam uczucie zimna w tej nodze.Stojac cały dzien w pracy po prostu ta noga jest zmęczona i czuje dyskomfort jest to drażniące mogł by mi ktoryś z Lekarzy odpowiedzieć na pytanie co to może byc?? Byłem u lekarza rodzinnego stwierdził zapalenie żyły dostałem antybiotyk w zasrtrzyku i masc nic nie pomogło jest dalej to samo prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwość wypowiedzenia na temat tego typu zmian istnieje tylko po dokładnym obejrzeniu, zadaniu dodatkowych pytań, oraz zbadaniu. Przez internet mogę tylko doradzić albo udanie się ponownie do lekarza rodzinnego, lub skierowanie się do chirurga naczyniowego.