Widoczne drobne zmiany bliznowate przy korzeniu nerwu rdzeniowego
witam proszę o interpretacje badania mr na poziomie l5/s1 stan po 3 krotnej operacji dysku stabilizacji przeznasadowej plif wymiar ap worka oponowego 14mm bez cech stenozy kanałowej po stronie prawej na pograniczu zachyłka bocznego i otworu mk widoczne drobne wzmacniające zmiany bliznowate przy korzeniu nerwu rdzeniowego l5 i jego łagodnym modelowaniem na poziomie l1/l2 widoczne obniżenie wysokości krążka mk i jego odwodnienie bez cech stenozy kanałowej

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest poznanie występujących objawów oraz wykonanie bezpośredniego badanie lekarskiego oraz łącznie zinterpretować wynik powyższego badania.