Widoczne zmarszczki, przebarwienia potrądzikowe i rozszerzone naczynka

witam moim problemem są widoczne zmarszczki, przebarwienia potrądzikowe oraz rozszerzone naczynka. Chciałam poddać się zabiegom przy użyciu lasera. Czy jest to dobre rozwiązanie i czy zabiegi laserowe są bezpieczne pod względem sterylności. Dziękuję

Tak, to dobre rozwiązanie. Konieczna jest konsultacja w gabinecie medycyny estetycznej i określenie głębokości oraz rodzaju zmian. Zabieg przeprowadzany w gabinecie lekarskim jest zabiegiem bezpiecznym.

Witam,

problemy skórne o których Pani pisze są wskazaniem do wykonania zabiegów laserowych z wykorzystaniem różnych rodzajów laserów.Czasem trzeba wykonać kilka zabiegów,żeby osiągnąć efekt.Pyta Pani o sterylność- to już zależy od tego u kogo wykona Pani taki zabieg.Każdy odpowiedzialny lekarz robi zabiegi tego typu z zachowaniem największej sterylności bo od tego w dużej mierze zależy efekt zabiegu,

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Witam serdecznie zapraszam na konsultację, obejrzę skórę i doradzę zabiegi.

Najczęściej na przebarwienia stosuje się peelingi medyczny i zabiegi dermamela/cosmelan.

Na zmarszczki stosujemy zabiegi z kwasem hialuronowym, nićmi, botoxem i laserami.

Jeśli zabiegi są wykonane u certyfikowanego lekarza są one bezpieczne.