Widoczne zmiany zwyrodnieniowe w prawym stawie barkowym

Witam. Otrzymałam wynik badania radiologicznego stawu barkowego :,, Widoczne zmiany zwyrodnieniowe w prawym stawie barkowym, guzek większy przebudowany sklerotycznie i spłaszczony, wyciągnięcia kostne dolnego zarysu panewki. Poza tym struktury kostne barku prawego w normie". Bardzo proszę o pomoc co to oznacza . Pozdrawiam, z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Jaki ruch ograniczony? Być moze bardziej wskazane jest wykonanie usg stawu ramiennego. Proszę koniecznie udac sie do lekarza ortopedy.