Widoczne żyły a przyjmowanie amfetaminy w przeszłości

Witam! Przez ok.4 miesięce brałam amfetaminę! Dzień w dzień! Teraz leczę się u psychologa! Ale od amfetaminy mam bardzo widoczne żyły na rękach nogach nawet na nosie! Wyglądam jak potwór! Nie wiem co mam robić! Czy da się coś z tym zrobić? Bardzo proszę o pomoc!

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę przede wszystkim już więcej nie używać narkotyków. Jeśli będzie Pani miała szczęście po pewnym czasie zmiany powinny się cofnąć.

Pozdrawiam.