Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Widoczne żyły a przyjmowanie amfetaminy w przeszłości

Witam! Przez ok.4 miesięce brałam amfetaminę! Dzień w dzień! Teraz leczę się u psychologa! Ale od amfetaminy mam bardzo widoczne żyły na rękach nogach nawet na nosie! Wyglądam jak potwór! Nie wiem co mam robić! Czy da się coś z tym zrobić? Bardzo proszę o pomoc!
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Jak pozbyć się uczucia ciężkich nóg?

Piotr Pilarski
79 poziom zaufania

Witam serdecznie,

proszę przede wszystkim już więcej nie używać narkotyków. Jeśli będzie Pani miała szczęście po pewnym czasie zmiany powinny się cofnąć.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy