Wielokierunkowe pęknięcie trzonu łąkotki przyśrodkowej

witam, tydzień temu, oczywiście podczas gry w piłkę dozna łem urazu rozpoznanego jako "wielokierunkowe pęknięcie trzony łąkotki przyśrodkowej" po pierwszych trzech dniach z dużym bólem, teraz ból ustał praktycznie całkowicie, czy można uznać to za "zagojenie', czy zabieg jest jednak niezbędny...?

Szanowny Panie

Jeśli faktycznie tak jest, że ma Pan uszkodzoną łąkotkę, to jej samoistne wyleczenie, szczególnie w tak krótkim czasie nie jest możliwe.
Jeśli nie ma Pan objawów, to być może nie doszło do jej uszkodzenia. Jeśli jednak za jakiś czas łąkotka "przypomni" o swoim istnieniu, trzeba będzie ją naprawić przy pomocy artroskopii.

z wyrazami szacunku
Jędrzej Kosmowski
lekarz zespołu ArtroCenter.pl