Wielopoziomowe obniżenie wysokości przestrzeni międzykręgowych

Mam pytanie dostałem wyniki opisu badań i chciałbym sie dowiedziec co oznaczają. 1)Wielopoziomowe obniżenie wysokości przestrzeni miedzy kręgowych szczególnie C4-C5 oraz C6-C7. Zwiększona sklerotyzacja trzonów kręgowych C4 C6. Zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe 2)Zwężenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1 całkowite za sklerotyzacją sąsiadujących trzonów kręgowych. Poza tym zmiany zwyrodnieniowe..skrzywienie boczne kręgosłupa lędxwiowego

Witam serdecznie,

Wynik badania uwidocznił dyskopatię wielopoziomową, zmiany zwyrodnieniowe oraz skoliozę. Wskazana konsultacja z ortopedą w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.