Wiotczenie penisa po założeniu prezerwatywy

Mojemu chłopakowi (18 lat) wiotczeje członek. Już się nie masturbuje, jest stale podniecony kiedy jestesmy na mieście, ale jak przychodzi co do czego to mu wiotczeje. Czasem jest wszystko ok, ale kiedy zakłada prezerwatywe to erekcja zanika. Nie podnieca go seks oralny, lubi za to analny, kiedy to ja go zaspokajam. Zawsze ma orgazm analny (widzę, że nie udaje, bo potem wszystko mu drętwieje i jest strasznie osłabiony), czasem też minimalny wytrysk, ale to nie daje mu takiej ulgi

Witaj!

Proszę zgłosić się po poradę osobiście do seksuologa lub próbować rozwiązać ten problem przez jakiś czas samemu bo może to być związane z psychiką , czyli ze stresem i brakiem pobudzenia w czasie zakładania prezerwatywy. Proszę spróbować ponownego pobudzenia i obserwować reakcję partnera.
Pozdrawiam

Warto nauczyć sie błyskawicznego zakładania prezerwatywy, musi być już wcześniej przygotowana...
Jeśli to nie wystarczy, to wskazana wizyta seksuologiczna.
Pozdrawiam. JW, Poznań.