Wiotkość stawów, ból kręgosłupa podczas spoczynku

Boczne uwolnienie rzepki na otwarto, wiotkość stawów,ból kręgosłupa lędźwiowego podczas spoczynku- w nocy nie mogę się ruszyć do tego wszystkiego dretwieja mi ręce, mam od lat wypukline na kregoslupie szyjnym po złamaniu ręki miałam bóle i opuchlizne przez 3 lata teraz tylko czasami pachnie boli i traci uścisk ale teraz obie mi dretwieja i wystarczy chwilą podparcia się na lokciu.Proszę o pomoc co to może być jakie badania zrobić jestem zdesperowana mam 26 lat chce wrócić do pracy biegać z synem

Aleksander Ropielewski

Nie wiem co jest powodem opuchlizny ręki dlatego nie potrafię udzielić pomocnej odpowiedzi. Zdecydowanie warto skontaktować isę z ortopedą oraz dobrym fizjoterapeutą, którzy po badaniu pomogą wzmocnić stabilność stawów oraz ustalić przyczynę Pani dolegliwości.