Witam, mam białe odstające krostki w odbycie. Co to jest?

Dołączam zdjęcie http://img143.imageshack.us/img143/7498/1000677j.jpg

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety bardzo mało napisał Pan o charakterze dolegliwości -  w jakich okolicznościach pojawiają się zmiany, czy są bolesne, czy występuje świąd lub pieczenie. Czy znikają samoistnie? Nie napisał Pan czy zmiany wystąpiły po stosunku płciowym bez zabezpieczenia?

Najlepiej udać się do dermatologa i ustalić przyczynę dolegliwości oraz wdrożyć leczenie. Być może przyczyną dolegliwości są kłykciny kończyste.

Pozdrawiam.